jesteś tutaj: Oficjalny Blog BH Klim > O nas


O nas

Klimatyzujemy Kraków

Gdy ktoś pyta, jakim jednym słowem określilibyśmy naszą firmę, odpowiadamy: „kompleksowość”. Od momentu jej powstania w 2008 roku chcemy oferować swoim klientom pełen zakres usług związanych z klimatyzacją. Zapewniamy więc nie tylko sprzedaż wysokiej jakości urządzeń, ale także montaż oraz naprawę klimatyzacji w Krakowie i całej Małopolsce.

Dla klientów biznesowych i indywidualnych

Swoją ofertę kierujemy zarówno do właścicieli lokali biurowych i użytkowych, jak również właścicieli mieszkań i domów. Wyznajemy zasadę: „każdy klient jest dla nas najważniejszy”. Dlatego niezależnie od tego, czy sprzedajemy rozbudowane systemy klimatyzacyjne do dużych firm, czy pojedyncze klimatyzatory, zawsze podchodzimy do realizacji zlecenia z maksymalnym zaangażowaniem.

Przejrzyste zasady działania
Na samym początku współpracy dokładnie poznajemy potrzeby klienta i specyfikę pomieszczeń, w których znajdzie się klimatyzator. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania. Co więcej, z reguły przygotowujemy ofertę zawierającą kilka wariantów cenowych. Każdy, kto skorzysta z naszych usług, może liczyć również na:

Zgrana ekipa

B.H. Klim tworzy zgrana ekipa. Dobra atmosfera w pracy sprawia, że do naszych obowiązków podchodzimy z pasją. Przekłada się to na stosunek do klientów – którzy zawsze mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Dobra atmosfera to jednak nie wszystko. Nasi pracownicy posiadają przede wszystkim wiedzę i umiejętności, by w profesjonalny i kompleksowy sposób zajmować się klimatyzacją.

B.H.KLIM BOGUSŁAW HYLA

tel. 606805330

tel. 698514800

OS. WANDY 28, 31-907 KRAKÓW

email: biuro@bhklim.com.pl

copyrigths by B.H. KLIM

kompleksowa obsługa | projekt i wykonanie Ogicom